Unikátní online škola

angličtina pro začátečníky onlineGeniální věci jsou jednoduché. Když něco takového vidíte, říkáte si: jak to, že na to nikdo nepřišel dřív? Taková je i angličtina pro začátečníky online.

Tento předmět je součástí projektu Veroniky Mašínové, podnikatelky, majitelky e-shopu a maminky tří dětí, kterou loni napadlo vytvořit projekt pro podnikatele, hlavně ty začínající.

Když se totiž člověk pustí do podnikání, objeví se najednou spousta otázek a problémů a stráví pak hodiny hledáním a zkoušením všeho možného. A na vlastní byznys pak nemá tolik času, kolik potřebuje. A právě tohle řeší Virtuální škola podnikatelské samostatnosti.

Vzorový předmět zdarma

Tuto online školu najdete na webových stránkách samostatnypodnikatel.cz. Projekt se připravoval 10 měsíců a oficiálně startuje právě teď, 25. dubna. Nabídka předmětů se bude průběžně rozšiřovat.

Pokud vás zajímá, jak předměty ve škole vypadají, podívejte se na vzorový předmět zdarma „Jak si registrovat doménu a instalovat wordpress“. Projděte si jednotlivé předměty a přečtěte si, co obsahují. Chtěli byste například vědět, jak založit prosperující e-shop? Já teda určitě ano J Je fajn, že každý si tu najde to svoje, co zrovna v dané chvíli potřebuje. Nebo co by se chtěl naučit.

Angličtina pro začátečníky online

V této online škole mám předmět Základy angličtiny pro podnikatele.

Vím, že v Česku a na Slovensku je spousta šikovných lidí, kteří by tak rádi uměli aspoň trochu anglicky, ale myslí si, že je to moc těžké nebo nevěří tomu, že to zvládnou.

To, že si nevěříme, má hodně co do činění s výchovou i s tím, v jaké době a jakém režimu jsme tady žili. Vím, o čem mluvím.

S online výukou ale není čeho se bát, ve výukovém videu všechno vidíte a slyšíte, můžete je zastavovat a pouštět znovu, máte k tomu praktická cvičení s tlačítkem Zkontrolovat odpovědi, audio k vyslovování speciálních hlásek, praktické listy, taháky….prostě všechno, co vám pomůže dát tu teorii do praxe.

Tyto základy angličtiny jsou vlastně vhodné pro každého, kdo neumí vůbec anglicky a chtěl by se naučit vyslovovat základní slovíčka a pochopit základy gramatiky…prostě naučit se ten nejzákladnější základ a umět třeba odepsat na e-mail nebo říct „Můžete prosím mluvit pomalu?“ Základy gramatiky jsem vysvětlila hodně zjednodušeně - přece vás nezahltím hned celou anglickou gramatikou, že. Je tam ale ukázáno tvoření vět v přítomném, minulém i budoucím čase, otázky, zápor, časté fráze. A nakonec závěrečný test, který mi pošlete a já vám ho zkontroluju.

Výhody školy

Co se mi na škole tak líbí? Hlavní výhoda je, že si nemusíte kupovat přístup do školy nebo nějaký komplexní kurz za tisíce korun, ale zdarma si projdete celý web bez jakéhokoli registrování, pročtete si informace o jednotlivých předmětech, prohlédnete si předmět zdarma a vyberete si eventuálně, co by se vám hodilo, co se potřebujete naučit. Daný předmět si můžete koupit a hned začít. Např. když už máte svůj web nebo podnikání a potřebujete levně propagovat, koupíte si předmět Online propagace za hubičku. Nebo se potřebujete naučit stříhat a zpracovávat videa, tak si koupíte předmět Camtasia, podle kterého se to naučíte. Předmět vám zůstane napořád, takže ho můžete využít i opakovaně.

Unikátní spojení teorie a praxe

Největší výhoda této formy výuky podle mě je, že unikátně spojuje teorii a praxi: každý předmět totiž obsahuje:

  • výukové video
  • přepis textu z videa
  • pracovní listy
  • praktická cvičení.

A na závěr dostanete domácí úkol, který pošlete svému lektorovi, abyste měli zpětnou vazbu. Cílem je, abyste z předmětu měli opravdu užitek.

Teorii totiž můžete najít i jinde na internetu, ale spojit ji s praxí tak, abyste po absolvování předmětu měli jasný výsledek, to jinde nenajdete.

Já osobně jsem z projektu opravdu nadšená. Veronika je pečlivá a technicky založená, takže předměty mají jednotnou strukturu a vypadají vážně luxusně.

Podívejte se sami a v klidu si proklikejte unikátní web školy www.samostatnypodnikatel.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..