ONLINE LEKCE

Líbilo by se Vám učit se anglicky z pohodlí domova v lekcích přes Skype, Google Meet nebo jinou komunikační platformu? Přemýšlíte o tom, jestli se dá učit takhle na dálku a co je vlastně lepší, mít lekce osobně nebo virtuálně?

Jestli jste narazili na moji stránku, nejspíš máte minimálně jeden z těchto problémů:

⇒ máte základní znalosti angličtiny a bojíte se mluvit

⇒ jste věčný začátečník

⇒ nerozumíte rodilým mluvčím - zdá se vám, že mluví jako kulomet a nepochytíte z toho ani slovo

Ať už angličtinu potřebujete v práci, k cestování, nebo vás jen láká se do ní pořádně pustit a rozumět lépe filmům a umět reagovat v praxi, jsem tady, abych Vám pomohla s tím něco udělat. Učit se na skutečných větách a to, co opravdu použijete, ne jen nějaká slovíčka z učebnice. Ale kde se to naučit, když nežijete v zahraničí, a hlavně: kde začít?

Převážná část lidí, které učím, jsou dospělí, od věčných začátečníků až po pokročilé, kde celou hodinu jen mluvíme anglicky o tom o všemožných tématech. 

Skype lekce s Lenkou

ONLINE LEKCE SE MNOU NEJSOU BĚŽNÉ LEKCE. 

Je to takové příjemné učení - neučení. Můžete se na cokoli zeptat, povídat si se mnou nebo procvičovat to, co potřebujete nejvíc. To, jak budou lekce probíhat, záleží hlavně na Vás.

Nemáte pocit, že jste ve stresu, jako v klasické škole. Přesto se toho naučíte spoustu a na konci hodiny máte radost, kolik jste se toho dozvěděli.  

Každý jsme totiž jedinečný a baví nás něco jiného. A v tom to právě je. Musí vás to bavit, a musí vás to zajímat. A musíte být v pohodě, ne ve stresu. Nechci, abyste byli z hodiny se mnou úplně vyřízení, jak to často bývá u klasických lekcí nebo lekcí s rodilým mluvčím, který na vás chrlí jednu větu za druhou a vy nestíháte.

Každý má svoje tempo a je lepší se v klidu a pohodě naučit pár vět za hodinu, než stihnout probrat spoustu gramatiky, dělat na ni cvičení a ještě se učit fráze. Hodina je sice zdánlivě využitá na 100%, ale vy budete mít pravděpodobně pocit, že jste nemožní, že to nezvládáte, a že se to nikdy nenaučíte.

Takže pokud umíte aspoň pár základních slov, nebojte se a ozvěte se mi. Můžete si domluvit první hodinu jen tak na vyzkoušení, a uvidíte, jak se vám to bude líbit.

Pokud máte raději osobní kontakt a jste z Brna nebo okolí, nabízím hodiny u vás v práci nebo doma.

1 skype hodina (50 minut) stojí 450 Kč.

Pomůžu vám s tím, co vám dělá problém.

Napište mi nebo zavolejte. Spojení na mě najdete v záložce KONTAKT

Moji současní nebo bývalí studenti jsou např.
Miriam Štolfová: https://miriamstolfova.sk/
Jana Balcarová http://www.penzioncokolada.cz/
Jára Bednářová https://www.skolazvesela.cz/

7 thoughts on “ONLINE LEKCE

 1. Pingback:

 2. Pingback:

 3. Ahoj Lenko, chtela bych s tebou zkusit hodiny angličtiny. Jde mi o to, abych si zažila, to , co už umím. Jsem takovy staly začátečník, sice se domluvim, ale nohama rukama. Žiju v Itálii, takže uz s jazykama mam zkušenost. Anglictina je 3.muj jazyk, který jsem zacala az v dospelosti. Těším se na odpověď. Ahoj Martina Stecherova

  Reply
  1. Lenka Neubauerová

   Post author

   Ahoj Martino,
   ráda si s tebou domluvím hodiny. Napíšu do e-mailu.
   Lenka Neubauerová

   Reply
 4. Pingback:

 5. Pingback:

 6. Pingback:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..