AJ PRO PODNIKATELE

ZÁKLADY ANGLIČTINY PRO PODNIKATELE - INOVATIVNÍ VÝUKA

V dubnu 2016 se spouští unikátní projekt www.samostatnypodnikatel.cz

online škola Samostatný podnikatel

Je to projekt Veroniky Mašínové, úspěšné a kreativní podnikatelky a majitelky e-shopu, maminky tří dětí, která si sama prošla cestou založení a vybudování funkčního podnikání.

Na tomto projektu se podílím jako lektor základů angličtiny pro podnikatele. Vím, že je pořád ještě spousta lidí, kteří by se tak rádi do té angličtiny pustili, ale myslí si, že je to příliš těžké, nevěří si atd. To, že si nevěříme, má hodně co do činění s výchovou i s tím, v jaké době a jakém režimu jsme tady žili. Vím, o čem mluvím, vidím to každý den. Ráda tedy pomáhám bořit tyto bariéry a ukazovat, že základy angličtiny se dají naučit jednoduše.

V předmětu ZÁKLADY ANGLIČTINY PRO PODNIKATELE jsou přehledně shrnuty základy anglické gramaiky, které je potřeba pochopit, ať už jste podnikatel nebo ne, pokud se chcete do angličtiny pustit.

TEORETICKÁ ČÁST obsahuje výukové video, prezentaci a přepis videa do textové podoby. Teorie je podpořena praxí:

PRAKTICKÁ ČÁST obsahuje cvičení s tlačítkem kontroly správných odpovědí, pracovní listy, taháky, které si můžete vytisknout a pověsit třeba na ledničku.

Je to unikátní spojení teorie s praxí a svou formou je jedinečné. Věřím, že pomůže hodně lidem.

Věřím, že tento předmět pomůže hodně lidem zvládnout ty nejzákladnější body anglické gramatiky, na kterých se pak dá dál stavět.

Pokud chcete vidět ještě podrobněji, co všechno najdete v předmětu Základy angličtiny pro podnikatele a k čemu vám to bude, podívejte se přímo na popis předmětu na webových stránkách online školy:

Základy angličtiny pro podnikatele

BONUS PRO VŠECHNY STUDENTY TOHOTO PŘEMĚTU: 

20% sleva na konverzační hodiny angličtiny přes skype (pro domluvu můžete využít i kontakt na těchto stránkách)

Konverzační hodiny angličtiny jsou určené k tomu, abyste to, co se v předmětu naučíte, mohli procvičovat v praxi. Bez mluvení se totiž mluvit nenaučíte!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..