3 PODMÍNKY K NAUČENÍ JAZYKA

 

Nezáleží na tom, jestli je vám 15 nebo 60, cizí jazyk se může naučit každý. Je ale potřeba splnit základní podmínky, abyste se do toho mohli pustit.

 

Ebook_zdarma_3D

 

 

Inspirujte se mými dvacetiletými zkušenostmi s učením jazyků jako samouk.

Věřte, že učení cizích jazyků může být zábava.

Nikdo nemusí být celý život "věčný začátečník".

 conamdodavaenergii

Více informací o mě najdete na této stránce.

 

15 thoughts on “3 PODMÍNKY K NAUČENÍ JAZYKA

 1. Anna

  Som ako naša spoločná priateľka Miriam hovorí neskoršieho dáta výroby a Angličtinu sa učím už nejaký ten rok.Nemôžem povedať, že som z nej totálny magor, voľačo už vysmolím aj si vypýtam ,ale helppppppppp, keď na mňa prehovoria .A toto sa podľa mňa za tri mesiace nedá. Skúsme len také Škotsko, katastrofa im rozumieť....Ale napriek všetkému skúsim Vaš manuál.

  Reply
  1. Lenka Neubauerová

   Post author

   No s tím Skotskem máte pravdu, Aničko, ale oni si někdy mají problém rozumět i mezi sebou, když jsou z různých oblastí UK. Pokud máte problém rozumět, když nás Vás promluví, musíte toho hodně naposlouchat. Odkazy k poslechu v e-booku taky najdete. Vím, že tři měsíce jsou krátká doba - ale taky je to 90 dní :)

   Reply
 2. Pingback:

 3. Pingback:

 4. Pingback:

 5. Pingback:

 6. Pingback:

 7. Pingback:

 8. Pingback:

 9. Pingback:

 10. Pingback:

 11. Palo

  Ahoj.Našel sem Vaši stránku na manuál.Učim se italštinu dva krát s lektorom cez Skype asi po patnást lekcí . Vždy. to šlo podobne gramatika nejaká cvičeni mluveni málo a Když nato přislo tak obavy že musím mluvit a neznam slová.Je Váš manuál na každý jazyk a aplikáciám na nete už moc neveřim.Dekuji za odpoveď. pavol.malik@seznam.cz

  Reply
  1. Lenka Neubauerová

   Post author

   Zdravím, návod je v podstatě na každý jazyk, základy gramatiky je nutné se naučit vždycky, a pak mluvit a být v kontaktu s jazykem, který se člověk učí, co nejvíc. Pokud máte lekce s lektorem přes Skype, snažte se co nejvíc mluvit. Jinak já jsem se způsobem, který popisuju v e-booku, naučila španělsky, a teď se takto učím portugalsky.

   Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..