JAK SE NAUČIT JAZYK ZA 3 MĚSÍCE

Zajímá vás, jak se naučit jazyk tak, abyste
ROZUMĚLI A UMĚLI REAGOVAT?

  ŽE SE VÁM DOSUD NEPODAŘILO SE JAZYK NAUČIT?
MOŽNÁ JEN NETUŠÍTE, KDE DĚLÁTE CHYBU:

Jak se naučit jazyk za 3 měsíce

 • Nikdo vám neřekl jak se učit tak, aby vás to bavilo
 • Nevíte, na která slovíčka se zaměřit.
 • Nevyužíváte všechny možnosti internetu, chytrý telefon
  a sociální sítě.

KDYŽ TO VEZMETE ZA SPRÁVNÝ KONEC UŽ OD ZAČÁTKU, BUDETE DĚLAT NEUVĚŘITELNĚ RYCHLÉ POKROKY. 

Mám to vyzkoušeno na vlastní kůži.

Lenka Neubauerová lektorka

V TOMTO NÁVODU SE DOZVÍTE, JAK SE UČIT:

 • tak, abyste již po prvních týdnech dokázali tvořit věty
 • tak, aby Vás to bavilo
 • tak, abyste tím strávili max. půl hodiny denně
 • tak, abyste již po pár týdnech dokázali pochopit smysl psaného textu

Jak se naučit jazyk

Ani já jsem tyto principy dřív neznala....

Po 4 letech němčiny na gymnáziu jsem se nedokázala domluvit. Naučit se anglicky mi trvalo roky. Dnes se ale učím úplně jinak. Našla jsem způsob, jak si z toho udělat zábavu, učit se v krátkých časových úsecích efektivně a vidět okamžité výsledky.

Tento návod je shrnutím mých dvacetiletých zkušeností s učením se jako samouk.

Lenka Neubauerová

KDO VLASTNĚ JSEM?

Jsem nadšenec do cizích jazyků.

Učím angličtinu a němčinu, překládám, píšu články.

Ráda se učím sama a ráda učím druhé.

Baví mě hledat jednoduchá vysvětlení pro složité věci :)

JAKÉ INFORMACE E-BOOK "JAK SE NAUČIT JAZYK ZA 3 MĚSÍCE TAK, ABYSTE SE DOMLUVILI, OBSAHUJE:

 • - jak začít s učením jazyka, abyste hned zase neskončili
 • - jak poznáte správnou učebnici
 • - jak do učení investovat minimum finančních prostředků
 • - jak k učení maximálně využít internet
 • - spoustu konkrétních příkladů, jak to dělat v praxi

 Pokud chcete vidět výsledky již po pár měsících pravidelného učení, budete z tohoto návodu nadšeni.

 


Cena e-booku je 790 Kč nebo 29 EUR.

tlacitko Koupit e-book

PROČ SE VÁM TATO INVESTICE VYPLATÍ:

 • Čtyřměsíční kurz v jazykové škole, kam budete 2 x týdně docházet, Vás bude stát 4 až 5 tisíc korun. Za jeden školní rok tak dáte až 10 tisíc. Vy se za ale můžete učit v klidu doma, a bude Vás to stát jen zlomek této částky.
 • V kurzu nemáte jistotu, že se jazyk ve skupině několika lidí opravdu naučíte.
 • Návod může využít i Váš partner nebo děti. Hodí se pro každého, protože beru v úvahu to, že každý jsme jiný.

Garance kvality

Nic neriskujete: pokud vám bude připadat, že tohle není pro Vás, napište mi a já Vám vrátím peníze.

Je ale důležité pochopit, že nenabízím žádnou bezpracnou cestu. Dostanete návod, co dělat, abyste se jazyk naučili a budete tomu muset věnovat určité úsilí.

Záleží mi na tom, abyste měli výsledky. Proto Vám k e-booku dávám

tyto BONUSY zdarma:

check listCHECKLIST neboli SEZNAM SPLNĚNÝCH ÚKOLŮ

Seznam, ve kterém si budete postupně odškrtávat to, co už máte splněno a sami uvidíte, jak rychle postupujete. Nestačí totiž jen číst, je potřeba dát to do praxe :)

intercom-146123_640

KONZULTACE PŘES SKYPE

Individuální prodiskutování toho, co Vám jde a co ne, vysvětlení toho, čemu nerozumíte a doporučení pro další učení.

VIP tagVIP AKTUALIZACE

Dnes se díky internetu a jiným technickým vymoženostem všechno rychle mění. I já jsem jen při psaní e-booku objevila další nové vychytávky. A pokud objevím něco dalšího, co při učení pomáhá, dostanete ode mě aktualizovanou verzi e-booku zdarma.

Tyto bonusy v celkové ceně 750 Kč dostáváte ZDARMA navíc k e-booku. Za konzultaci, stejně jako hodinu angličtiny nebo němčiny u mě, byste zaplatili 250 Kč;  doživotní aktualizace má hodnotu 400 Kč. Je dost pravděpodobné, že objevím ještě další vylepšení (vývoj aplikací a slovníků jde pořád dopředu)

Co říkají první majitelé e-booku:

Už opravdu dlouho si říkám, že se do té italštiny konečně pořádně pustím. Ale pořád nemám čas, jsem unavená, no znáte to. K tomuto e-booku jsem se upínala, že mě určitě nakopne - a taky že jo. Naprosto dokonalá příručka vytvořená na základě zkušeností.
Teoretická část vás zcela rozloží, zbaví všech výmluv a komplexů, a znovu seskládá tak, že se do učení jazyka pustíte okamžitě a s obrovskou chutí. A ta praktická je tak výborně zpracovaná, že to půjde téměř samo. Stačí se řídit radami.
Navíc jako učitelka angličtiny a francouzštiny s 13letou praxí vidím, že tento e-book může krásně doplnit tradiční školní výuku. Doporučuji všem kantorům a jejich studentům!
A teď jdu studiare l'italiano :)
foto_Klaudie
Klaudie Fachinelli
www.cestykditeti.cz

Ebook "Jak se naučit jazyk za 3 mesíce" ma totálne presvedčil o tom, že keď sa pustím do učenia španielčiny, tak už si verím, že sa po 3 mesiacoch učenia podľa tejto knihy kde sú vôbec nie nudné rády, nakoniec tiež španielsky naučím. Ani by ma vo sne nenapadli nejaké Lenkine nápady a triky ako sa človek môže cudzí jazyk naučiť. Lenka ma inšpirovala a vypracovala praktické príklady, ktoré sú polopatisticky vysvetlené a k tomu jednoducho popísané. Takýto eBook tu na trhu veľmi chýbal, pretože na eBook, ktorý by vo mne vzbudil chuť začať sa učiť cudzí jazyk som ešte doteraz nenatrafila. Ďakujem Lenka, za skvelý eBook :)
foto_Jolka
Jolka Williams
autorka projektu Amerika: Návod na použitie
www.jolkawilliams.eu

Ještě nedávno jsem byla přesvědčená, že naučit se cizí jazyk tak, aby se člověk domluvil, trvá aspoň rok.
Metoda popisovaná v e-booku Jak se naučit jazyk za 3 měsíce je ale naprosto důvěryhodná a s její pomocí se v cizině po tříměsíční přípravě domluví snad každý. Vše je popsané velmi srozumitelně. I když je místy Lenka dost nesmlouvavá, je zároveň z jejích řádků cítit velké pochopení pro všechny, kdo se snaží proniknout do tajů cizího jazyka.
Ocenila jsem konkrétní doporučení pro studium nejrozšířenějších indoevropských jazyků a moc se mi líbily příklady z jejího vlastního samostudia angličtiny a španělštiny.
foto_PetraVymetalova
Petra Vymětalová
www.vasedeti.cz

Knížka s názvem Jak se naučit jazyk za 3 měsíce by vám mohla připadat jako nějaká sci fi povídka. Není tomu ale tak. Je to úžasné čtení dávající přehledně, uceleně a srozumitelně komplexní návod k počátečnímu uchopení jazyka. Sama se domluvím pěti jazyky - některými pouze lehce konverzačně, některými plynule - a další mám ještě v plánu :) Po svých zkušenostech se studiem jazyků mohu říci, že v této knize naleznete skvělý návod a klíč ke zvládnutí základů cizího jazyka během tří měsíců. Navíc, pokud podle tohoto, laskavým a humorným způsobem podaného návodu, budete opravdu poctivě postupovat, pak získáte neocenitelné návyky a pomůcky k prohloubení znalosti studovaného jazyka a vykročíte na cestu lehkosti a košatosti vyjadřování se. Jestliže vytrváte dostatečně dlouho, pak jsem přesvědčená, že jazyk za pomoci těchto neocenitelných rad a nástrojů ovládnete dokonale. Doporučuji všem, kteří se chystají studovat, či jsou právě v procesu studia cizího jazyka - zejména angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny, ale i dalších.
foto_SarkaHoskova
Šárka Hošková

Názov eBooku “Jak se naučit jazyk za 3 měsíce” vo mne vzbudil obrovskú zvedavosť, nakoľko som si myslela, že jazyk sa dá naučiť minimálne za rok, alebo omnoho dlhšie.
Doteraz som sa nepovažovala za jazykovo nadanú osobu, ale pani Lenka aj všeobecne “zbúrala” tento mýtus a v eBooku to pekne vysvetľuje. 
Už v úvode uvádza, že jej metóda je o efektívnom a rýchlom učení a má veľa spoločného so psychológiou. Postupy, ktoré popisuje vychádzajú z jej vlastnej skúsenosti a o to sú pre mňa hodnotnejšie, ako len knižné teoretické návody, ktoré mne nikdy nefungovali. Až teraz som pochopila, prečo som mala problém s naučením jazyka. Nemala som odvahu rozprávať, nikdy som si dosť neverila. V eBooku to autorka pekne rozoberá, čo je dôležité. 
Nepoznám lepší manuál na naučenie jazyka a preto eBook môžem doporučiť všetkým, ktorí sa chcú sami naučiť nejaký jazyk. 
foto_MartaVacho
Marta Vacho
www.martavacho.sk

Mluvím několika jazyky a učím se opravdu moc ráda, v ebooku jsem našla mnoho triků a tipů na další vzdělávání a také učení.
MYSLÍM, ŽE PODLE TOHO EBOOKU SE CIZÍ JAZYK MŮŽE NAUČIT OPRAVDU KAŽDÝ.
Navíc je napsaný velmi čtivým a sympatickým způsobem.Takže, Lenko děkuji...

foto_VeronikaLencová
Ing. Veronika Lencová, MBA
www.lencovaveronika.cz

Tým, že som väčná začiatočníčka, horela som nedočkavosťou, čo mi Lenka ponúkne. Ako presvedčí moje lenivé mozgové bunky zbaviť sa prokrastinácie na jazyky a naučiť sa vytúženú angličtinu konečne ovládať. Nerada sa učím veci, ktoré musím. Chcem sa učiť to, na čo mám momentálne náladu a podľa pocitov. Aby som sa pri tom cítila dobre a nemala pocit, že niečo musím. A na toto presne mi Lenka dala návod. Tak jednoduchý a jasný, tak perfektný, že som sa s chuťou pustila do učenia ešte dnes. Vzhľadom k mojej zaneprázdnenosti som učenie jazyka odkladala na potom, vždy to bolo to posledné, čo ešte potrebujem urobiť. Nakoniec dňa som to vždy vzdala, lebo som padala únavou a nedokázala som sa už donútiť ani na 10 minút sústredenia na učenie jazyka. Ale teraz už viem, že sa to dá, inak a s ľahkosťou. Viem, že to nemusím robiť, ale chcem, viem presný postup , ako dôjsť do úspešného cieľa vďaka Lenke a tým si konečne otvoriť dvere do sveta nie len pre cestovanie, ale aj prácu. Veľmi vítam praktické tipy na štýl učenia, každý si nájde to, čo mu vyhovuje, pre mňa je veľké plus aj konkrétny tip na vhodné učebnice. Na trhu ich je toľko, že človek nevie, ktorú si má vybrať, aby z nej vyťažil maximum. Ďakujem Lenke za to, že mi otvorila oči a presvedčila moje ego, že sa jazyk dokážem naučiť aj ja, lebo priznám sa, už som to vzdávala. Teraz sa na to teším viac, ako kedykoľvek predtým a viem, že to dám. Za 3 mesiace si dám skype s mojou dcérou žijúcou v Anglicku:-)  Leni, veľká vďaka!
foto_Janka
Janka Štiffelová
www.imanshop.sk
www.jankastiffelova.sk

Možná Vás ale napadne:

1) Mně to nepomůže, žiju v zahraničí, a stejně jsem se ještě nenaučil/a. Život v zahraničí nezaručuje, že se jazyk naučíte. Musíte vědět, jak se učit, a věnovat tomu určité úsilí. Nepřijde to samo automaticky.

2) Vyzkoušel/a jsem kde co, a stejně pořád neumím mluvit. Mohli jste vyzkoušet všechny metody, které existují, ale moji metodu jistě ne. Je totiž čerstvě sepsaná :). Pokud se jí budete řídit, tak prostě musíte uspět.

3) Už jsem na učení moc starý/stará. Věk nehraje roli, ale lidi se na něj někdy vymlouvají. Vědci dokonce zjistili, že v dospělosti se lidi učí snadněji. Jediné, co hraje roli, je ochota věnovat učení čas.

4) Za 3 měsíce se přece nedá jazyk naučit. Budete se divit, dá. Ano, budete dělat chyby. Budete rozumět možná každé druhé slovo, ale pochopíte, o co jde. Tři měsíce vůbec nejsou tak málo, jak se zdá. Já jsem (se strachem a s chybami) začala se skutečnou konverzací ve španělštině po necelých dvou měsících a šlo to!

JE VÁM VŠECHNO JASNÉ?

PUSŤTE SE DO TOHO A NAUČTE SE CIZÍ JAZYK JEDNOU PROVŽDY!

tlacitko Koupit e-book

Napadá Vás jiná otázka, kterou jste tu nenašli? Ráda Vám odpovím. Napište mi na lenka_neubauerova@volny.cz.

18 thoughts on “JAK SE NAUČIT JAZYK ZA 3 MĚSÍCE

 1. Pingback:

 2. Pingback:

 3. Pingback:

 4. Pingback:

 5. Pingback:

 6. Pingback:

 7. Pingback:

 8. Pingback:

 9. Pingback:

 10. Pingback:

 11. Pingback:

 12. Pingback:

 13. Pingback:

 14. Pingback:

 15. Pingback:

 16. Pingback:

 17. Pingback:

 18. Pingback:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..