VÝUKA ANGLIČTINY

⇒ Máte základní znalosti angličtiny a bojíte se mluvit?

⇒ Jste věčný začátečník?

⇒ Nerozumíte rodilým mluvčím - zdá se vám, že mluví jako kulomet a nepochytíte z toho ani slovo?

Ať už umíte základy nebo vás jen láká se tu angličtinu začít konečně učit, potřebujete praxi. Učit se na skutečných větách a to, co opravdu použijete, ne jen nějaká slovíčka z učebnice. Ale kde se to naučit, když nežijete v zahraničí, a hlavně: kde začít?

Několik takových lidí učím. Každý je jiný, ale všichni říkají, že je ty hodiny baví.

"HODINY SE MNOU NEJSOU BĚŽNÉ HODINY."

Je to takové příjemné učení - neučení. Z velké části si průběh určujete vy sami.

Máte pocit, že se vlastně ani neučíte, ale na konci hodiny zjistíte, kolik nových věcí umíte.

Každý jsme totiž jedinečný a baví nás něco jiného. A v tom to právě je. Musí vás to bavit, a musí vás to zajímat. A musíte být v pohodě, ne ve stresu. Nechci, abyste byli z hodiny se mnou úplně vyfluslí, jak to často bývá, a jak jsem to měla i já po hodinách s rodilou Španělkou.

Každý má svoje tempo a je lepší se v klidu a pohodě naučit pár vět za hodinu, než stihnout probrat spoustu gramatiky, dělat na ni cvičení a ještě se učit fráze. Hodina je sice zdánlivě využitá na 100%, ale vy budete mít pravděpodobně pocit, že jste nemožní, že to nezvládáte, a že se to nikdy nenaučíte.

Takže pokud umíte aspoň pár základních slov, nebojte se a ozvěte se mi. Můžete si domluvit první hodinu jen tak na vyzkoušení, a uvidíte, jak se vám to bude líbit.

Pokud máte radši osobní kontakt a jste z Brna nebo okolí, nabízím hodiny u vás v práci nebo doma. Angličtinu přes skype můžete využít odkudkoli.

1 skype hodina (50 minut) stojí 300 Kč.

Pomůžu vám s tím, co vám dělá problém.

Napište mi nebo zavolejte. Spojení na mě najdete v záložce KONTAKT